• Opublikowane 31 Sierpień, 2016

Bezpłatne konsultacje psychologiczne - dyżur popołudniowy

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach realizacji kampanii "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) w Biurze Wsparcia Studentów możliwe będzie skorzystanie z bezpłatnych konsultacji psychologicznych również w godzinach popołudniowych!

Osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji, prosimy o kontakt poprzez adres email: psycholog@us.edu.pl

Bezpłatne konsultacje psychologiczne  w ramach popołudniowego dyżuru poprowadzi  mgr Justyna Szostek-Aksamit.
Dyżur odbędzie się w dniu 20. września 2016r. w godzinach 16.00 - 20.00.
Konsultacje odbywają się po wcześniejszym ustaleniu drogą emailową konkretnej godziny spotkania.

Konsultacje psychologiczne odbędą się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.
Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.