Blaski Buguchwałowic

Wyspa jesienią

Wyspa jesienią

Las jesienią

Las jesienią

Lodowate pustkowie

Lodowate pustkowie

Jezioro

Jezioro

Odległy horyzont

Odległy horyzont

Oglądając mewy

Oglądając mewy

Z okna

Z okna

Łódka

Łódka

Słońce nad jeziorem

Słońce nad jeziorem

REDAKTOR DZIAŁU 'TWORZĘ' Nazywam się Łukasz Drążek. Pochodzę z Boguchwałowic (niewielka wieś gminy Mierzęcice). Studiuję języki stosowane, angielski z językiem francuskim o profilu tłumaczenowym na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. Piszę odkąd pamiętam. Książki, wiersze... Pisanie jest moją pasją. Tak jak wiele innych rzeczy. Marketing, psychologia, taniec (liczne choreografie), reżyseria i montaż filmów (kilkanaście filmów na moim kanale youtube), muzyka. Powracając jednak do pisania; mam na koncie 4 książki. Wszystkie zostały zaakceptowane przez wydawnictwa, jednakże publikację uniemożliwiły mi pieniądze, a właściwie ich brak. Niestety w tym kraju debiutant bez znajomości nie ma prawa istnieć. Niemniej jednak kocham pisać i nigdy nie chcę przestać tego robić. Tomik wierszy „Legendy o człowieku doskonałym” tworzyłem trzy lata. Ale to nic w porównaniu do powieści, które pisałem po 4 lata. (...)


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.