• Opublikowane 10 Październik, 2012

Dni Adaptacyjne na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

W tym roku odbyły się pierwsze Dni Adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów naszego Uniwersytetu, przeprowadzone m.in. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Pierwszoroczniacy mogli dowiedzieć się, jak wygląda uczelnia i życie studenckie. Zostali też zapoznani ze strukturą UŚ, prawami i obowiązkami studenta, regulaminem studiów i działającym na uczelni systemem wsparcia. W trakcie spotkania można było wygrać gadżety z logo UŚ, a na zakończenie każdy uczestnik otrzymał specjalnie przygotowany planner akademicki.
Akcja została zorganizowana przez Biuro Wsparcia Studenta przy współpracy Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego i samorządów wydziałowych.