KAWIARNIA MOŻLIWOŚCI - RADZENIE SOBIE ZE STRESEM

Trudno Ci się zebrać, czas ucieka, a obowiązków nie ubywa?

To temat przewodni grupy „motywacji i zarządzania sobą”. Celem prowadzonych warsztatów będzie m. in. nauczenie uczestników prawidłowego zarządzania własnym czasem i kreowania motywacji do działań.

Prowadzącą tej grupy jest mgr Emilia Bożek.

Grupa spotkała się po raz pierwszy 26.10.2013r. w godzinach 10.00 - 15.00 (5h).

Drugie spotkanie grupy odbędzie się 16.11.2013r od 10:15 do 15:15.

Trzecie spotkanie grupy odbędzie się 23.11.2013r od 10:15 do 15:15.

Czwarte spotkanie grupy odbędzie się 30.11.2013r od 10:15 do 15:15.

Szkolenia odbywają się w sali numer 159 na 2. piętrze Rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Artykuł

Indywidualne konsultacje specjalistyczne - dyżury psychologów

30 Wrzesień, 2013

W ramach realizacji projektu "Studencka Kawiarnia Możliwości - myślę więc jestem" serdecznie zapraszamy do korzystania z możliwości indywidualnych konsultacji specjalistycznych z psychologami mgr Magdaleną Bolek i mgr Justyną Szostek.

Artykuł

W stronę racjonalnych decyzji

31 Czerwiec, 2013

Pojęcie racjonalności w każdej dziedzinie życia wiąże się obecnie z pozytywnym oddźwiękiem wśród ludzi. Nauka jest racjonalna, zarządzanie jest oparte na racjonalnych podstawach, żywienie jest racjonalne.

Artykuł

O poczuciu własnej wartości słów kilka…

By Magdalena Cofała (Kluczka) / 12 November, 2012

„Dzień dobry, mój kochany. Znajdź trochę czasu na to, by być szczęśliwym! Jesteś cudem, który żyje, Który rzeczywiście istnieje na ziemi. Jesteś kimś jedynym, niepowtarzalnym, Nie można cię z nikim pomylić.

Artykuł

Nie odkładaj życia na jutro!

By Piotr Karbownik / 11 Czerwiec, 2012

Prokrastynacja, czyli syndrom studenta, to zagadnienie znane nie od dzisiaj. Odkładanie wykonania zadania przez ludzi stało się coraz powszechniejszym problemem, z którym coraz trudniej walczyć.

Artykuł

Brak czasu czy lenistwo?

By Pietranek Mateusz / 4 Czerwiec, 2012

Na przeczytanie mojego artykułu stracisz w zależności od twoich umiejętności szybkiego czytania około kilku minut. Na przygotowanie określonego projektu, nauczenie się na kolokwium, czy nawet na korzystanie z portali społecznościowych do kilku godzin.

Artykuł

Motywacja – klucz do sukcesu

By mgr Bartłomiej Kochanowski / 21 Maj, 2012

Oczywistym jest, iż bez motywacji ciężko zrealizować swoje plany.

Artykuł

Marzenia, cele, plany...

3 Luty, 2012

 W KIERUNKU MARZEŃ Skąd wziąć życiowe cele? Czy możemy jak wyciągając króliki z kapelusza wylosować z listy kilkudziesięciu dostępnych albo podpatrzeć cele innych? Co zrobić kiedy nie wiemy czego chcemy i choć nie brakuje nam pracowitości, nie potra

Artykuł

Jak się miewa twój umysł?

By mgr Rastogi Ismena / 18 Styczeń, 2012

Badania naukowe wskazują, iż sprawność naszego umysłu ma tendencje do spadania już po 25 roku życia. Częstym utrapieniem emerytów jest demencja starcza, albo chociaż zauważalne pogorszenie pamięci, koncentracji i myślenia.

Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.