• Opublikowane 15 Czerwiec, 2019

Katedra Prawa Pracy i Polityki Socjalnej Uniwersytetu Śląskiego, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Koło Naukowe Prawa Pracy "Opus per laborem" mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy- 15 lat prewencji wypadkowej z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, która odbędzie się 21 listopada 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach!

Zapraszamy do przesyłania abstraktów wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres : katedrapp@us.edu.pl do dnia 5 września  2019 r.

Zachęcamy również do przesłania zgłoszeń uczestników biernych do dnia 20 października  2019 r. za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.