• Opublikowane 13 Styczeń, 2017

Ogólnopolska konferencja naukowa "Filmowe Psycho-Tropy"

Związki psychologii i filmu mają już długą historię. Psychologia pozwala lepiej zrozumieć motywację i postawy bohaterów, zaś film jest doskonałym nośnikiem obrazującym skomplikowane zjawiska psychologiczne. Razem stanowią niezwykle skuteczne narzędzie stosowane w profilaktyce i interwencji psychologicznej oraz edukacji, o czym będą mogli się przekonać uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Filmowe Psycho-Tropy”. Wydarzenie jest znakomitą okazją do wymiany wiedzy dotyczącej wykorzystania filmu m.in. w uczeniu się, terapii czy psychoedukacji.

Więcej informacji o konferencji dostępnych jest na stronie: www.swps.pl/konferencjafilmowepsycho-tropy

Studenci i Absolwenci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.