Pietranek Mateusz

Kontakt: mateusz.pietranek@gmail.com

 

Studia: Prawo, I rok

Doświadczenie zawodowe (praktyki, staże, współpraca):

Działalność w programie STEP (Student Trainee Exchange Programme)

 

Dodatkowe doświadczenie (działalność w organizacjach, praktyki, wolontariat):

Działalność w organizacji ELSA Katowice (Euripean Law Student Association)

Zainteresowania: Prawo karne, psychologia społeczna, literatura, kinematografia

 

Dodatkowe informacje o autorze: Student, sportowiec, osoba ciekawa świata i nowych wyzwań, pasjonat kina i literatury.

Artykuł

Brak czasu czy lenistwo?

Na przeczytanie mojego artykułu stracisz w zależności od twoich umiejętności szybkiego czytania około kilku minut. Na przygotowanie określonego projektu, nauczenie się na kolokwium, czy nawet na korzystanie z portali społecznościowych do kilku godzin. Zastanów się jakby wyglądało twoje życie, gdybyś miał wszystko kreatywnie zorganizowane i elastyczne. Czy podejmowałbyś się nowych zadań, dążył do spełnienia marzeń, które powoli przeradzają się w plany? Czy chciałbyś wykonywać większość swoich czynności z dozą pewności siebie i odprężenia? Klucz do odpowiedniego zarządzania czasem jest wynikiem zadawanych pytań. Postaram się przedstawiać kilka technik dotyczących tego zagadnienia. Wszystko zaczyna się w naszych głowach, a konkretnie od modelu postrzegania świata. W czytanym przeze mnie ostatnio artykule, zgeneralizowane zostały dwa sposoby postrzegania rzeczywistości, będące próbami motywacji do wykonania pracy.

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.