• Opublikowane 21 Luty, 2020

5 marca 2020 (czwartek) o godzinie 18:30 w katowickim kinie Światowid odbędzie się przedpremierowy pokaz nagrodzonego w Cannes filmu "Biały, biały dzień" w reżyserii Hlynura Pálmasona. Rozmowę po filmie poprowadzi dr Anna Kołodziej - Zaleska, psycholog z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: www.swiatowid.katowice.pl (link: http://www.swiatowid.katowice.pl/index.php?id=bialy_bialy_dzien_sp)

W ramach współpracy z kinem trwa konkurs, w którym można otrzymać bezpłatną wejściówkę na pokaz. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane otrzymaniem biletu proszone są o przesłanie na adres e-mail: psychologiaifilm@gmail.com wiadomości z tematem " Biały, biały dzień".