Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego - piknik na Bankowej- galeria zdjęć

W czwartek 09.10.2014r. na deptaku przy ul. Bankowej  na  studentów Uniwersytetu Śląskiego czekało mnóstwo atrakcji. Tego dnia odbył się happening inaugurujący trzecią edycję kampanii Co Nas Spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego . Podczas wydarzeń studenci mieli okazję wziąć udział w atrakcjach specjalnych, takich jak:

• czekoladowe szaleństwo – moc muffinków i gorącej czekolady do rozdania
  • liczne konkursy i zabawy z wyjątkowymi nagrodami
  • Kabina Krzyku – wyrzuć z siebie negatywne emocje!
  • krótka sesja jogi na powietrzu!
  • o 12.00  występ zespołu jazzowego Jeanpierre
  • porady dietetyka wraz z pomiarem parametrów masy ciała
  • konsultacje z rehabilitantem – podstawy zdrowego masażu!
  • możliwość wykonania podstawowych badań medycznych (np. ciśnienie, cukier)
  • galeria znanych zaburzonych
  • wystawa prac uczestników warsztatów terapii zajęciowej
  • wystawa prac artystycznych w CINIBIE (rysunki Pawła Garncorza)
  •  AZS -ergometr wioślarski i rowerek stacjonarny!
  • i wiele, wiele innych atrakcji!

Całość wydarzenia poprowadził Przemysław Łamacz (aktor Gliwickiego Teatru Muzycznego),  a oprawę muzyczną zapewniło Radio Egida. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Wydarzenie odbyło się w ramach realizacji projektu "Co nas Spina? - kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (III edycja)

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

www.telewizja.us.edu. (...)