• Opublikowane 6 Maj, 2017

Warsztat rysowania węglem dla początkujących

Wstęp bezpłatny

Termin 09.05.2017r (wtorek) godzina 16:30

Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Kopernika 14

Fundacja „Obywatel Sztuki” zaprasza na bezpłatny warsztat rysowania węglem dla początkujących!

Prosimy o zgłaszanie udziału w warsztacie mailowo na adres: bartlomiej.kochanowski@gmail.com W związku z ograniczoną liczbą miejsc (do 10 osób), o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla kogo?

Chcesz rysować ale boisz się, że brak ci talentu? W trakcie warsztatu przekonasz się, że nie jest to tak trudne jak się powszechnie wydaje. Nie musisz wykazywać się specjalnymi zdolnościami plastycznymi, nieważne ile masz lat. Przyjdź, otwórz się i baw się dobrze.

Technika rysowania węglem wykorzystywana jest głównie do szkiców i prac, w których detal ma rolę drugoplanową. Mimo to, dzięki temu narzędziu można uzyskać niesamowite efekty. Praca węglem jest szybka i płynna, a skala możliwości niezwykle bogata. Podczas warsztatu dowiesz się podstaw cieniowania i odzwierciedlania martwej natury za jego pomocą.

O prowadzącym: Nazywam się Bartłomiej Kochanowski. Jestem psychologiem, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego. Do moich głównych zainteresowań zaliczają się zagadnienia dotyczące twórczości i kreatywności. W wolnych chwilach rysuję i bardzo chętnie dzielę się swoją wiedzą.

www.wiecjestem.us.edu.pl/mgr-bartlomiej-kochanowski-0