Agnieszka Dunal

Studentka III roku psychologii realizująca specjalności z psychologii rozwoju człowieka i rodziny w cyklu życia oraz psychologii pracy i organizacji. Oprócz zainteresowań związanych z obranymi ścieżkami interesuje się tematyką mindflness, rękodziełem (głównie makramy i makatki) oraz roślinami domowymi. W wolnych chwilach lubi próbować nowych przepisów, spacerować oraz bawić się ze swoim kotem.

kontakt: aga.dunal99@gmial.com

Artykuł

Socjalizacja ekonomiczna dzieci - jak dzieci rozumieją pieniądze?

Dzieci jako konsumenci mają coraz to większe znaczenie na rynku. Nie tylko wywierają wpływ na decyzje zakupowe swoich rodziców, na przykład poprzez naciski na kupno butów tej konkretnej marki odzieżowej a nie innej, czy wybór konkretnej. Młodzi sami stają się aktywnymi uczestnikami rynku. Dlatego edukowanie już najmłodszych dzieci z zakresu finansów, ekonomii i konsumpcji jest ważnym aspektem.

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.