Kontakt: ola_w15@op.pl
Kierunek studiów: Pedagogika IV rok, edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
Doświadczenie zawodowe:
Dodatkowe doświadczenie:
Zainteresowania: Moim zainteresowaniem jest przede wszystkim praca z dziećmi - wspieranie ich rozwoju, możliwości pomocy dzieciom zarówno z zaburzeniami fizycznymi jak i emocjonalnymi. Interesuje mnie także bajkoterapia, techniki szybkiego zapamiętywania, komunikacja interpersonalna, sposoby zdrowego odżywiania się oraz trochę fotografia.
Dodatkowe informacje o autorze: Studentka pedagogiki, wolontariuszka, miłośniczka podróży małych i dużych, książek, muzyki i tańca (w tym także tańców latynoamerykańskich), marzycielka, optymistka z ogromną wiarą w ludzi, odznaczająca się empatią i wrażliwości wobec problemów innych.
W dobie komputeryzacji i rozwoju technologii informatycznej niezwykle popularną rozrywką stały się gry komputerowe. Korzystają z nich nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli. Jednak mimo tak dużego zainteresowania, cały czas napływają do nas informacje dotyczące ich negatywnych skutków. Burzliwe dyskusje na temat gier komputerowych nie mają końca, lecz zastanówmy się czy wszystkie ich zarzuty są słuszne? Czy rzeczywiście są one przekleństwem dzisiejszej cywilizacji, czy może ósmym cudem świata?
Powszechnie wiadomo, że kobiety i mężczyźni różnią się od siebie. Różnica ta nie dotyczy jednak tylko i wyłącznie wyglądu zewnętrznego, ale niemalże wszystkich sfer naszego życia.