• Opublikowane 9 Wrzesień, 2016

Bezpłatne konsultacje psychiatryczne

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach realizacji kampanii "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) w Biurze Wsparcia Studentów możliwe będzie skorzystanie z bezpłatnej konsultacji specjalistycznej z lekarzem psychiatrą!

Osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji, prosimy o kontakt poprzez adres email: psycholog@us.edu.pl

W dniu 21. września 2016r. w godzinach 10.00 - 14.00 w Biurze Wsparcia Studentów UŚ (ul. Bankowa 12, pok. 125) odbędzie się dyżur, w czasie którego możliwe jest skorzystanie z konsultacji psychiatrycznej, który poprowadzi lekarz psychiatra Monika Lebda-Wyborna.
Konsultacje odbywają się po wcześniejszym ustaleniu drogą emailową konkretnej godziny spotkania.
 
Konsultacje specjalistyczne odbędą się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach. 
Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
 

 


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.


Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego