• Opublikowane 1 Czerwiec, 2016

Bezpłatne warsztaty orientalnej zumby

Nadciąga sesja, która uważana jest za stresujący okres dla studentów... Postanowiliśmy to zmienić! W ramach cyklu Jeden stres - wiele możliwości poradzenia sobie - zapraszamy na bezpłatne warsztaty orientalnej zumby (Belumby)!

Będziecie mieli świetną okazję, by zapomnieć o egzaminacyjnych lękach i rozluźnić myśli i ciało dzięki połączeniu orientalnego tańca i zumby! To także świetna okazja do dobrej zabawy w studenckim gronie!

Warsztaty odbędą się na dużej sali gimnastycznej w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice) w dniach:

15. czerwca (środa) w godzinach 17.00 - 19.00

Warsztat poprowadzi Namaar (pracująca jako trener w Fitness Factory):

www.facebook.com/anna.gacka.54?ref=ts&fref=ts

Osoby chcące wziąć udział w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

promocja.wiecjestem@us.edu.pl

podając w tytule emaila hasło: Belumba oraz datę warsztatu, którego zgłoszenie dotyczy. Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska osób zgłaszanych.

Warsztaty odbędą się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach. 


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.


Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego