• Opublikowane 23 Czerwiec, 2016

Bezpłatny warsztat medytacji

Obecność, równowaga, kreatywność

Co takiego jest w tej wyjątkowej praktyce, obecnej w wielu tradycjach mądrościowych na całym świecie, od czasów starożytnych aż po dzień dzisiejszy? Co takiego tkwi w medytacji, iż zyskuje ona uznanie w coraz szerszych kręgach, począwszy od poszukujących nowych ścieżek rozwoju poprzez naukowców i psychologów aż po biznesmenów?

  • Przyjdź, poznaj czym jest medytacja.
  • Poznaj różne techniki, ich podobieństwa, różnice i zastosowania.
  • Dowiedz się, jakie korzyści płyną z tej prostej praktyki.
  • Doświadcz jej na własnej skórze.
  • Wykorzystaj ją, radząc sobie ze stresem, i nie tylko.

CO MOŻESZ UZYSKAĆ DZIĘKI NARZĘDZIOM MEDYTACYJNYM?

  • spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • poznanie tendencji własnego umysłu, który czasem prowadzi Cię na manowce (a prznajmniej nie tam gdzie byś chciał) i wyjście poza nie
  • dostęp do stanów flow, obecności, kreatywności i wszystkich wewnętrznych zasobów
  • i wiele więcej.

Jeśli nie miałeś nigdy styczności z medytacją, będzie to doskonałe wprowadzenie, natomiast jeśli zetknąłeś się już z praktyką medytacyjną, z pewnością uzyskasz większą jasność i rozeznanie w w tym temacie.

W każdym wypadku, serdecznie zapraszamy!

Warsztat odbędzie się we wtorek 5-ego lipca 2016r. w godzinach 15.00 - 17.00, w sali 133 w Strefie Aktywności Studenta  w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice) 

Warsztat poprowadzi:

Karol Swoboda -  trener rozwoju osobistego o podejściu integralnym oraz coach. Od 9 lat praktykuje jogę i od 6 lat medytację. Karol na kierunku zarządzanie specjalizował się z psychologii w biznesie, z kolei na Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych łączy psychologię, filozofię oraz coaching. Jest certyfikowanym przez Mateusza Grzesiaka zawansowanym masterem psychologii sukcesu i zmiany osobistej (2013/14) oraz certyfikowanym praktykiem i masterem NLP (2011). Od bardzo dawna zafascynowany między innymi tym, jak łączyć dorobek starych tradycji duchowych z osiągnięciami współczesnej psychologii. Od trzech lat inspiruje i wspiera ludzi w rozwoju prowadząc szkolenia, warsztaty, coachingi indywidualne, jak również ucząc medytacji.

Osoby chcące wziąć udział w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

promocja.wiecjestem@us.edu.pl

podając w tytule emaila hasło: MEDYTACJA. Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska osób zgłaszanych.

Warsztat odbędzie się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach. 

 


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.


Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego