• Opublikowane 8 Styczeń, 2020

Cała przyjemność po stronie kobiet - pokaz filmowy z dyskusją w kinie Światowid

W czwartek 16 stycznia 2020 o godz. 18:30 w katowickim kinie Światowid odbędzie się pokaz filmu "Cała przyjemność po stronie kobiet". Kino Światowid, Against Gravity przy współpracy pracowników Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego rozpoczynają tym spotkaniem połączonym z dyskusją cykl "Filmoterapia z sensem". Rozmowę po filmie poprowadzi dr Agnieszka Skorupa z Instytutu Psychologii UŚ. Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.swiatowid.katowice.pl/index.php?id=filmoterapia_cala_przyjemnosc_po_stronie_kobiet Dla pierwszych 12 osób, które wyślą do czwartku 9 stycznia wiadomość z tematem "Światowid" na adres: psychologiaifilm@gmail.com przewidziana jest nagroda w postaci pojedynczych biletów na to wydarzenie. Podczas psychologicznych spotkań z filmem dokumentalnym odbyło się ponad 70 rozmów, w których brało udział ponad 6 tysięcy widzów, w 4 miastach.


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.