• Opublikowane 2 Czerwiec, 2016

Co nas spina? - IV edycja kampanii

Uniwersytet Śląski oraz Fundacja Paideia serdecznie zapraszają do udziału w czwartej edycji kampanii „Co nas spina?”. W ramach jej działań będziecie mieli możliwość nauczyć się korzystania z różnych form radzenia sobie ze stresem. Wszystkie działania w ramach kampanii są bezpłatne dla uczestników.
 

W najbliższym czasie zapraszamy na:

Bezpłatny warsztat tańca nowoczesnego

  • 10. października (poniedziałek) 2016r. w godzinach 18.00 - 20.00

​Warsztat odbędzie się na górnej sali gimnastycznej w rektoracie UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice).

Możliwości na relaks jest wiele, jedną z nich jest taniec. Warto przekonać się jak wiele satysfakcji i radości niesie ze sobą ruch w rytm muzyki. Wystarczy spróbować! 

Uczestnicy warsztatów z tańca nowoczesnego poznają różne techniki taneczne w ramach, których nauczą się podstawowych kroków a także krótkich układów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.  

Uczestnicy warsztatów poznają różne techniki taneczne w ramach, których nauczą się podstawowych kroków a także krótkich układów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Warsztat poprowadzi Paulina Radzik – instruktor sportu o specjalności taniec. Doświadczenie i umiejętności zdobywała w zespole tańca nowoczesnego, a także trenując wiele lat taniec towarzyski, narodowy oraz ludowy. Ruch, emocje oraz możliwość oderwania się od rzeczywistości sprawiają, że nie wyobraża sobie dnia bez tańca.

Osoby chcące wziąć udział w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

promocja.wiecjestem@us.edu.pl

podając w tytule emaila hasło: TANIEC. Prosimy o przesłanie imienia i nazwiska osób zgłaszanych.

Informacje o warsztacie dostępne również na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1792227247695209/

Warsztaty odbędą się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (IV edycja) organizowanej przez Fundację Inicjatyw Akademickich  oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach. 

 


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.


Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego