• Opublikowane 7 Październik, 2014

Co nas spina? - Schizofrenia

Tematem filmu jest depresja oraz myśli samobójcze.

Gościem wywiadu jest dr Kasper Czech - psycholog, psychoterapeuta oraz certyfikowany terapeuta EEG-biofeedback. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego oraz Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. W latach 2003-2006 pracował w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu. Obecnie jest pracownikiem naukowym Zakładu Psychologii Klinicznej i Sądowej Uniwersytetu Śląskiego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz rodzin i par a także superwizją terapii neurofeedback.

Projekt: „Co Nas Spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" współfinansowany jest ze środków Województwa Śląskiego. Kampanię już po raz trzeci honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Katowice. 

Organizatorami projektu są Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia "Razem" oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

 


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.