Dagmara Piekutowska

Kontakt: moulenrouge91@gmail.com


Studia: Praca socjalna, III rok licencjat

 

Doświadczenie zawodowe:

  • Praktyki w Miejskim OŚrodku Pomocy Społecznej w Jaworznie
  • Praktyki w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Jaworznie
  • Praktyki w NGO Kalrav School Bharuch, Indie
  • Współpraca z Ogólnopolską siecią wsparcia ofiar handlu ludźmi BAKHITA i Społecznym Komitetem ds. AIDS
  • Współpraca z Amnesty International w Katowicach. Kampania przeciw homofobii.

 

 

Dodatkowe doświadczenie:

Przewodnicząca Koła Naukowego Studium Pracy Socjalnej Uniwersytetu Śląskiego. Uczestnik i wykonawca projektu rewitalizacji dzielnicy Lipiny w Świętochłowicach jako członkini zespołu badawczego. Wolontariusz portalu zaburzeniaodzywiania.info. Wolontriusz świetlicy środowiskowej nr 1 w Lipinach.

Zainteresowania: Praca socjalna w różnych obszarach życia społecznego. Korekcja psychospołecznych zaburzeń u ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji.

Dodatkowe informacje o autorze: Jestem studentką V roku Psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Co więcej, kocham podróżowanie i poznawanie nowych miejsc, ludzi i smaków. Uwielbiam gotować i piec. Jest to dla mnie sposób na kreatywne wyrażanie siebie. Kino, sztuka i literatura. Obecnie przebywam na wymianie studenckiej i studiuję w Maladze.

Artykuł

Jak pomóc przyjacielowi z zaburzeniami jedzenia oraz problemem postrzegania swojego ciała?

Jeśli czytasz ten tekst, może oznaczać to, że jesteś zaniepokojony nawykami żywieniowymi, wagą i postrzeganiem swojego ciała przez osobę, na której Ci zależy. Rozumiemy, że dla Ciebie mogą być to bardzo trudne i ciężkie chwile. Zapewniamy Cię, że robisz coś wspaniałego czytając to! Troszcząc się o bliską dla Ciebie osobę. Ta lista nie powie Ci wszystkiego, co musisz wiedzieć, co robić w konkretnym przypadku, ale podsunie kilka pomysłów, co robić by pomóc przyjaciołom.

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.