Dominika Szałomska

Zainteresowania: Pisanie książek i opowiadań różnych kategorii; czytanie książek, artykułów; słuchanie muzyki

O mnie: Początkująca pisarka, próbująca swoich sił gdzie tylko się da. Z romantyczną duszą pochłaniam masę romansów, z których uczę się poprawnie pisać ale też tworzyć postacie i historie

Kontakt: dominikaa12@wp.pl

Artykuł

Zimne oczy

Bezwładne ciało opadło na zimną podłogę. Otarł usta wierzchem dłoni i rozejrzał się czy ktoś go widział, ale nawet jeśli tak to uznali by, że to jakaś para obściskująca się w kącie.

Czytaj dalej


Artykuł

Prawdziwy sen

Miewam ostatnio sen, ciągle ten sam, i za każdym razem wydaje mi się bardzo realny. To samo miejsce, ten sam czas, Ci sami ludzie. Nie wiem, o co chodzi, nikogo nie znam z tych osób.

Czytaj dalej


Artykuł

Pośród ciszy

Był środek nocy, gdy obudził mnie ogromny huk, gdzieś nade mną. Przestraszona, przez chwilę nie mogłam złapać oddechu. W tym miasteczku nigdy nic się nie działo, a tym bardziej nie było tu młodzieży, która niszczyłaby mienie obcych ludzi.

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.