Dotknęły mnie postrzępione...

 

Kontakt: malgorzata.brandys@gmail.com Studia: Psychologia, V rok, psychologia zdrowia i jakości życia. Doświadczenie zawodowe: Prowadzenie cyklu zajęć rozwojowych z młodzieżą w ramach programu „Projektor” Wolontariat w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowczym w Pszczynie Praktyki w Archidiecezjalnym Domu Hospicyjnym w Katowicach Praktyki w Poradni Pedagogiczno- Psychologicznej w Pszczynie Zainteresowania: Psychologia poznawcza (Racjonalna Terapia Zachowania), socjoterapia dzieci i młodzieży, arteterapia, twórczość (zwłaszcza życiu osób niepełnosprawnych) treningi twórczości, treningi interpersonalne; rozwój życia duchowego. Dodatkowe informacje o autorze: Studentka psychologii, uczestniczka warsztatów twórczości. (...)


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.