Gumpert Karolina

BYŁA REDAKTOR DZIAŁU "JESTEM WŚRÓD LUDZI"

Kontakt: karolinagumpert@gmail.com

Studia: Psychologia, Rok V, Specjalizacje: Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego

 

Doświadczenie zawodowe (praktyki, staże, współpraca):

Odbyłam praktyki na Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. Leszka Gieca w Katowicach w charakterze uczestnika i prowadzącego zajęcia grupy terapeutycznej oraz na Oddziale Klinicznym Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu jako obserwatorka, uczestniczka i prowadząca zajęcia terapeutyczne.

 

Dodatkowe doświadczenie (działalność w organizacjach, praktyki, wolontariat):

Obecnie współpracuje z portalem internetowym: www.wiecjestem.us.edu.pl  jako redaktor działu  Jestem Wśród Ludzi.

Zainteresowania: Wszystko co oscyluje wokół tematyki zaburzeń odżywiania. Twórczość i kreatywność jednostki. Inteligencja Emocjonalna. Coaching.

Dodatkowe informacje o autorze: Jestem studentką V roku Psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Co więcej, kocham podróżowanie i poznawanie nowych miejsc, ludzi i smaków. Uwielbiam gotować i piec. Jest to dla mnie sposób na kreatywne wyrażanie siebie. Kino, sztuka i literatura. Obecnie przebywam na wymianie studenckiej i studiuję w Maladze.

Galeria

Więc chodź posmakuj mój świat

  • 20 November, 2012
  • Gumpert Karolina
  • jedzenie, więc chodź, posmakuj, mój świat, ufo,

Odkąd pamiętam lubiłam jeść. Odkąd pamiętam lubiłam bawić się przeróżnymi formami i masami. Obecnie gotuję i piekę, nadal bawiąc się przy tym znakomicie. Mieszając składniki i struktury, aż powstanie smakowita, barwna całość.

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.