Kobieta na szlaku urbexowym

Autorką zdjęć jest Anna Mika.

Autorka o sobie: Moją pasją jest historia i fotografia- co staram się łączyć tworząc zdjęcia w klimacie urbex J Stare kopalnie, opuszczone szpitale, które niszczeją z braku środków finansowych- mają klimat, który jest dla mnie nieporównywalny do niczego innego. Staram się na zdjęciach utrwalać miejsca, które z czasem całkowicie znikają z panoramy miast.

Studia: Historia III rok, specjalizacja: archiwalna  Doświadczenie: Praktyki w Archiwum Państwowym w Katowicach. Muzeum Historii Katowic. Współpraca z Old Timers Garage (branża kulturalna). Fotograf www.annamika.pl Były wolontariusz organizacji 'Mam marzenie'. Zainteresowania: Historia- głównie kobieta w okresie PRL, fotografia, urbex exploration, film, muzyka. O mnie: Moją pasją jest historia i fotografia - co staram się łączyć tworząc zdjęcia w klimacie urbex. Stare kopalnie, opuszczone szpitale, które niszczeją z braku środków finansowych - mają klimat, który jest dla mnie nieporównywalny do niczego innego. Staram się na zdjęciach utrwalać miejsca, które z czasem całkowicie znikają z panoramy miast. Efekty moich prac oglądać można na www.annamika.pl Kontakt: foto@annamika. (...)


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.