Międzynarodowe Centrum Językowe TRANSLATOR

Międzynarodowe Centrum Językowe TRANSLATOR działa od 1991 roku i jako pierwsza szkoła językowa na Śląsku uzyskała licencję Ministerstwa Edukacji Narodowej w tymże roku.
Od tego czasu z naszej oferty edukacyjnej -  obejmującej naukę wszystkich języków świata - skorzystało kilkaset tysięcy słuchaczy oraz wiele znanych firm, instytucji i międzynarodowych korporacji, takich jak np. Narodowy Bank Polski, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, Johnson&Johnson, Media Markt, Jeronimo, Teatr Śląski i wiele innych.

Obecnie TRANSLATOR to duże, nowoczesne centrum językowe, egzaminacyjne i tłumaczeniowe prowadzące kursy ogólne i wysokospecjalistyczne wszystkich języków świata. Ogromną popularnością w TRANSLATORZE cieszą się kursy językowe LANGUAGE FOR PROFESSIONAL SUCCESS przygotowujące do operowania językiem branżowym i biznesowym, które można zwieńczyć uzyskaniem międzynarodowego, respektowanego na całym świecie certyfikatu LCCI. TRANSLATOR jest licencjonowanym ośrodkiem  egzaminacyjnym Brytyjskiej Izby Handlowo-Przemysłowej LCCIEB, a więc na terenie naszego centrum można taki egzamin zdać, a tym samym uzyskać certyfikat otwierający drzwi pracodawców na całym świecie.

TRANSLATOR jest również przedstawicielem innych najstarszych i największych międzynarodowych jednostek certyfikujących tj. Trinity College London (egzamin GESE, ISE),Paryskiej Izby Handlowo-Przemysłowej oraz Centrum Egzaminacyjnego Unii Europejskiej TELC. Przygotowujemy do wszystkich najważniejszych egzaminów przeprowadzanych przez konsulaty danego kraju typu FCE, CAE, CPE, ILETS, ZDAF, TOEFL, ZMP i wielu innych dotyczących każdego wykładanego u nas języka, w tym  także  języka polskiego dla obcokrajowców (POLISH FOR FOREIGNERS)

 TRANSLATOR jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wprowadziła do swojej oferty kursy języków egzotycznych takich jak japoński, chiński, hindi, turecki, czy urdu, jak również wszystkich języków skandynawskich. Cennym dorobkiem TRANSLATORA jest wykształcenie własnych lektorów tych nietypowych języków, którzy po nauce języka w naszym centrum wyjechali na zagraniczne uniwersytety i powrócili jako profesjonalni lektorzy tych języków.

Od wielu lat TRANSLATOR promuje poznawanie ciekawych kultur innych krajów, czego wyrazem jest utworzenie prężnie działającego Centrum Kultury Japońskiej oraz współpraca z wieloma ośrodkami kulturalnymi, takimi jak Teatr Śląski czy Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach. Organizujemy imprezy dla naszych Studentów i nie tylko, dzięki którym można poznać ciekawostki, kuchnię, literaturę, muzykę czy taniec różnych krajów.

Międzynarodowe Centrum Językowe TRANSLATOR to także biuro tłumaczeń. Współpracujemy z gronem wysoko wykwalifikowanych tłumaczy z Polski i z zagranicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i bogaty dorobek zawodowy. Wykonujemy każdy rodzaj tłumaczeń zarówno  pisemne jak i ustne zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe.

Działalność  TRANSLATORA była wielokrotnie nagradzana różnymi certyfikatami i dyplomami , w tym takich jak CAMBRIDGE SCHOOL ASSOCIATION czy też wyjątkowo prestiżowym dyplomem dla Najlepszej Szkoły Językowej na Śląsku 1 miejsce NEWSWEEK POLSKA.

TRANSLATOR uczy szybko, praktycznie i skutecznie specjalną, sprawdzoną w ciągu 22 lat doświadczeń metodą, opracowaną w oparciu o techniki neurolingwistyczne, translacyjne i szybkiego uczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Uwaga! Mamy MEGA atrakcyjne zniżki dla studentów!

Artykuł

Nawigator językowy

JĘZYKOWY ZATOR USUNIE TRANSLATORa NAWIGATOR Międzynarodowe Centrum Językowe In TRANSLATOR rzuca wszystkim uczącym się języka angielskiego koło ratunkowe w postaci szybkich i praktycznych porad językowych.

Czytaj dalej


Artykuł

Nawigator językowy- Simple Present i Present Continuous

JĘZYKOWY ZATOR USUNIE TRANSLATORa NAWIGATOR Dzisiaj przedstawimy wam bliżej czasy Simple Present i Present Continuous.

Czytaj dalej


Artykuł

Nawigator językowy - Present Perfect i Present Perfect Continuous

JĘZYKOWY ZATOR USUNIE TRANSLATORa NAWIGATOR Dzisiaj przedstawimy wam bliżej czasy Present Perfect i Present Perfect Continuous. Present Perfect Poza nielicznymi wyjątkami konstrukcja wyraża czynność dokonaną w czasie bieżącym, nieskończonym (np.

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.