Nowoczesna Valencia i mała Peniscola

Zdjęcia zrobiłam w ubiegłoroczne wakacje w Hiszpanii w dwóch całkowicie różnych miastach - nowoczesnej Valenci i małej Peniscoli. 

Studia: politologia, komunikacja społeczne i dziennikarstwo   Kontakt e-mail: sledziewska.marta@gmail.com Zainteresowania: Fotografia, sport i podróże – to te trzy podstawowe dziedziny nadają mojemu życiu ciekawych barw. Na co dzień interesuję się literaturą, oraz kinem. Doświadczenie zawodowe: Miesięczne praktyki w telewizji TVN24, Polskim Radiu Katowice, współpraca z Dziennikiem Zachodnim, praktyki w hiszpańskiej telewizji uczelnianej,  praca w agencji kreatywnej. Dodatkowe doświadczenie: Od ponad 4 lat w organizacji studenckiej Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Śląskiego, od trzech lat w zarządzie na stanowisku – specjalista ds. PR. (...)


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.