Paulina Zduniak

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Praca socjalna, obecnie studentka studiów II stopnia na kierunku Nauki o rodzinie.

Kontakt: paulina199940@onet.eu

Zainteresowania: psychologia społeczna, terapia uzależnień, interwencja kryzysowa, prawo rodzinne i opiekuńcze, komunikacja interpersonalna, sport, muzyka

Artykuł

Wirtualne społeczności, realne działanie

  • 27 Wrzesień, 2016
  • Paulina Zduniak
  • internet, wirtualne społeczności, realne działanie, pomaganie, cyberprzemoc,

Czy działalność wirtualnych społeczności oddziałuje na naszą rzeczywistość? Czy organizując się w wirtualne społeczności, możemy zrobić coś dobrego dla siebie i innych? Czy istnieje związek między wirtualną rzeczywistością a realnym światem? Jakie są realne działania wirtualnych społeczności?

Czytaj dalej


Artykuł

Mediacja jako alternatywna metoda rozwiązywania konfliktów

  • 1 Wrzesień, 2017
  • Paulina Zduniak
  • spór, konflikt, ADR, mediacja, mediator,

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji konfliktowej. Nie każdy spór wymaga wkraczania na drogę sądową. Co w sytuacji, kiedy nie chcemy narażać się na stres związany z rozprawą sądową, odstraszają nas koszty czy długi czas związany z postępowaniem sądowym? Może warto rozważyć alternatywną metodę rozwiązywania konfliktu jaką jest mediacja? Tylko pojawia się pytanie... co to w ogóle jest mediacja? Ilu z nas tak naprawdę wie jaka jest jej definicja, zasady, zalety i co ją wyróżnia?

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.