Portret lustrem duszy

Fotografia jest dla mnie największą pasją i nieodłącznym elementem codzienności. To ona nadaje pozornie zwykłemu dniu magii, skłania do wnikliwej obserwacji każdej chwili, odszukania w niej czegoś wyjątkowego i możliwości ubrania jej  w kadr. Fotografuję od czterech lat, najlepiej czuje się w tworzeniu portretów, ponieważ niezmiernie intryguje mnie twarz ludzka, która pokazuje tak wiele emocji i kreuje unikalny klimat i charakter zdjęcia.

Strona www:  https://www.facebook.com/pages/Natalia-Bylok-photography/135806746539615

 

Studia: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Zainteresowania: fotografia, sztuka, muzyka, moda, podróże Doświadczenie zawodowe: Fotoreporter w portalu fotograficznym www.gazetacodzienna.pl Dodatkowe doświadczenie: Działalność w Cieszyńskim Towarzystwie Fotograficznym Kontakt: nataliabylok@gmail. (...)


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.