• Opublikowane 25 November, 2013

Program rozwojowy - Kompetencje społeczne

W ramach realizacji projektu "Studencka Kawiarnia Możliwości - myślę, więc jestem" trenerzy wszystkich grup opracowali programy rozwojowe dla uczestników oraz osób, które nie miały możliwości wzięcia udziału w projekcie, jednak chciałyby samodzielnie popracować nad swoimi kompetencjami społecznymi.

Program opracowany przez mgr Annę Młynarczyk dostępny jest na stronie:

Zapraszamy do samodzielnego wykonania ćwiczeń!

​​​​

Program powstał w ramach projektu "Studencka Kawiarnia Możliwości - myślę więc jestem"

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego