• Opublikowane 1 Marzec, 2016

PSYCHODRAMA - Praktyczny warsztat psychologa

Podczas pierwszego spotkania z cyklu "Studenckich PsychoCzwartków" poznacie jedną z technik psychodramatycznych, będziecie mieli okazję ją przećwiczyć i poczuć jej siłę. Nauczycie się konkretnej umiejętności, przydatnej podczas treningów interpersonalnych, pracy z grupą i z klientem indywidualnym. Zajęcia mają charakter praktyczny.

Zajęcia poprowadzi: Joanna Satuła-McGirr - psycholog, terapeuta, counsellor, rekomendowana do certyfikatu asystenta psychodramy.

31.03.2016
godz. 14.00- 16.00
miejsce: ul. Bankowa 12 | sala 133

Integranlą częścią psychodramy jest wchodzenie w rolę, zamiany i doświadczanie nowych ról. Poprzez to, uczestnicy mogą poszerzyć swoje rozumienie i odczuwanie świata i relacji międzyludzkich. Jak to jest być własnym szefem? Jak mogę się poczuć odgrywając nieznaną mi dotychczas rolę pewnego siebie człowieka sukcesu, szczęśliwej spełnionej kobiety? Czy tak ożywiony fragment mnie może funkcjonować na co dzień?

W formie terapeutycznej w psychodramie nie istnieją żadne ograniczenia, można mieć specjalne moce i umiejętności, czas i przestrzeń tracą swoje granice. To co zdroworozsądkowo wydaje się nie mieć sensu, staje się możliwe podczas psychodramy- umysł poddaje się plastyce naszych emocji, pozwala dotrzeć dalej i głębiej ponad ograniczeniami słów. Psychodrama została opracowana przez Jacoba L. Moreno, uważanego za pomysłodawcę psychoterapii grupowej oraz socjometrii. Psychodramatyczne metody pracy są rozwijane na całym świecie i mają szerokie zastosowanie nie tylko w psychoterapii, ale również w rozwoju osobistym, podczas warsztatów oraz bardzo często w biznesie.

Zapisy przez e-mail: promocja.wiecjestem@us.edu.pl (w tytule proszę napisać: "PsychoCzwartek Psychodrama Katowice")

Organizatorami wydarzenia są portale: Moja Psychologia oraz Więc Jestem!


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.