Rysunki

 

Już od dziecka lubiłem rysować. Wychodziło różnie, czasami wstydziłem się swoich "dzieł". Uważam jednak, że gdy lubi się coś robić, to prędzej czy później przynosi to efekty. I choć rysuję amatorsko, chciałbym podzielić się swoimi osiągnięciami. To próbka tego, co można stworzyć bazując na odrobinie samozaparcia i poradnikach dostępnych w Internecie. Tematyka moich prac jest różna, po prostu przy każdym rysunku stawiam sobie coraz wyżej poprzeczkę. Mam nadzieję, że ta galeria zachęci Was do własnej twórczości.

  Kontakt: bartlomiej.kochanowski@gmail.com Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ, kierunek Psychologia ze specjalnością psychologii kliniczno-sądowej oraz pracy i organizacji   Psycholog transportu z uprawnieniami do badań kierowców – ukończone studia podyplomowe w Szkołe Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach   Trener umiejętności psychospołecznych Doświadczenie zawodowe: Konsultant ds. Szoleń i Rozwoju HR Psycholog w Śląskiej Fundacji Obywatelskiej LEX CIVIS - prowadzenie konsultacji psychologicznych, szkoleń adaptacyjnych, profilaktyka zdrowia psychicznego, udzielanie wsparcia psychologicznego. (...)


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.