• Opublikowane 24 Czerwiec, 2013

Student Summer Fest 2013

Student Summer Fest 2013 to pierwsza edycja tygodniowej, studenckiej, a co za tym idzie, szalonej imprezy odbywającej się w Złotych Piaskach i liczącej około 400 uczestników! Poza plażowaniem w jednym z najpopularniejszych bułgarskich kurortów, organizator oferuje wycieczki fakultatywne (Warna, Nessebar, Bałczik-Kaliakra, Stambuł, Jeep Safari), a także wiele dodatkowych atrakcji, takich jak nocne imprezy z polskimi dj’ami, warsztaty taneczne, warsztaty barmańskie, zabawy sportowe, animacje i wiele innych. Zwariowane pomysły mile widziane! 

Warto wspomnieć, że Złote Piaski to najbliżej położona od Polski miejscowość posiadająca śródziemnomorski klimat. Inną zaletą jest szeroka, piaszczysta i bardzo czysta plaża, która ciągnie się ponad 4 kilometry, co jest dobrą wiadomością nie tylko dla plażowiczów, ale także amatorów wodnych sportów. Osoby, które lubią spędzać aktywnie czas na lądzie również nie będą się nudzić, mając do dyspozycji między innymi tory paintballowe czy tereny do jazdy konnej. Z kolei kiedy zapadnie zmrok, turystów przyciągają liczne bary i kluby (Papaya Disco, Roxy Disco) – zabawa potrafi tam trwać aż do białego rana. Dla żądnych zwiedzania i poznawania nowych kultur, przygotowaliśmy jedno- lub dwudniową wycieczkę do orientalnego Stambułu.

Wyjazd odbywa się między 20. a 29. września – to właśnie wtedy temperatura na Bałkanach jest najprzyjemniejsza. Słońce wciąż mocno świeci, nagrzana woda zachęca do kąpieli, ceny spadają, rodziny z dziećmi wyjeżdżają, a studenci rozpoczynają prawdziwą zabawę, aby z uśmiechem na ustach, świeżą opalenizną i fantastycznymi wspomnieniami rozpocząć nowy rok akademicki.

Za niewielką cenę (wyjazd już od 779 złotych!) organizator gwarantuje transport wysokiej klasy autokarem, zakwaterowanie w hotelu Złoty Róg***, wyżywienie all inclusive, opiekę polskiego rezydenta, gwarancję niezmienności ceny, a także szeroki program rozrywkowy. Każdy otrzyma od nas miły, wakacyjny gadżet, a na niektórych czekają również atrakcyjne zniżki.

Nie wahajcie się, już teraz powiedzcie swoim znajomym, aby zarezerwowali czas w ostatnim tygodniu września. Lato studenta zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów, studentów i absolwentów na niezapomniane wakacje! Pamiętajcie, im więcej fantastycznych ludzi, tym więcej fantastycznych wspomnień! 

Zapraszamy!

http://latostudenta.pl/offer/student-summer-fest-2013-zlote-piaski-bulgari

 


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.