• Opublikowane 4 Sierpień, 2014

Trzecia edycja kampanii Co nas spina?!

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja kampanii na rzecz ochrony zdrowia psychicznego „Co nas spina?” – już wkrótce odbędą się główne działania projektu! A w tym m.in.: obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, konsultacje specjalistyczne – psychologiczne, psychiatryczne i dietetyczne, tematyczne pokazy filmowe, liczne warsztaty kierowane do studentów i pracowników Uczelni, a także będzie możliwość skorzystania z kącika relaksacyjnego oraz lamp antydepresyjnych! Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach!

Projekt: „Co Nas Spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" współfinansowany jest ze środków Województwa Śląskiego. Kampanię już po raz trzeci honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Katowice.