Weronika Mrozińska

Kontakt: nika@mrozinska.pl

Wykształcenie: Liceum Ogólnokształcące im. J. F. Kennedy'ego

Zainteresowania: pasjonatka matematyki, chemii, geografii, historii, filologii polskiej i każdej innej dziedziny, o której można usłyszeć w szkole; fanka amatorskiego acz wnikliwego obserwowania na codzień mechanizmów socjologicznych i psychologicznych; członkini Stowarzyszenia MENSA Polska; od czasu do czasu malarka lub śpiewaczka z zamiłowania; zawodniczka ujeżdżenia; posiadaczka pogodnego usposobienia, wielu dziwactwo oraz miliona innych zainteresowań, które nie sposób tu wymienić.

Doświadczenie: Wielokrotnie organizowała akcje charytatywne na rzecz organizacji pozarządowych oraz sama udzielała im pomocy. Zbierała podpisy pod petycjami żądającymi poprawy warunków życia zwierząt.

Artykuł

Familiae – gatunek zagrożony wyginięciem

  • 19 Kwiecień, 2013
  • Weronika Mrozińska
  • Familiae – gatunek zagrożony wyginięciem; rodzina; przemiany społeczne,

Model rodziny, od narodzin ludzkości, ulega stale przemianom. Ponieważ w XXI w. rządzi wolność i swoboda, przestaje mieć on jednolite reguły. Być może za kilka pokoleń rodzina stanie się reliktem o wręcz muzealnej wartości.

Czytaj dalej


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.