Więc chodź posmakuj mój świat

Odkąd pamiętam lubiłam jeść. Odkąd pamiętam lubiłam bawić się przeróżnymi formami i masami. Obecnie gotuję i piekę, nadal bawiąc się przy tym znakomicie. Mieszając składniki i struktury, aż powstanie smakowita, barwna całość. Pokazana przeze mnie kolekcja, prezentuje wybrane aspekty mojej twórczości kulinarnej. W swoich kompozycjach dbam nie tylko o formę, ale również o smak, który na pozór jest niewidoczny gołym okiem. Pusty talerz jest dla mnie białą czystą kartką papieru, którą zapisuje swoim światem smaków. Interesuje mnie przede wszystkim udowodnienie, że jedzenie to także uczta zmysłów z dużą dozą dobrej zabawy i uśmiechu na twarzy. Na co dzień prowadzę blog kulinarny, gdzie odkrywam swoje kulinarne tajemnice:

http://karolinagumpert.tumblr.com/

           Oto wybrany zestaw kreacji śniadaniowych, obiadowych i deserowych.

Posłużyłam się do ich wykonania ogólnodostępnymi produktami spożywczymi. 

Fruit Shot

Fruit Shot

Grzybobranie

Grzybobranie

Veggie Lollipops

Veggie Lollipops

Ufo Summer Mix

Ufo Summer Mix

Moment słodkiej radości

Moment słodkiej radości

Cukierek albo psikus

Cukierek albo psikus

BYŁA REDAKTOR DZIAŁU "JESTEM WŚRÓD LUDZI" Kontakt: karolinagumpert@gmail.com Studia: Psychologia, Rok V, Specjalizacje: Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego   Doświadczenie zawodowe (praktyki, staże, współpraca): Odbyłam praktyki na Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. Leszka Gieca w Katowicach w charakterze uczestnika i prowadzącego zajęcia grupy terapeutycznej oraz na Oddziale Klinicznym Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu jako obserwatorka, uczestniczka i prowadząca zajęcia terapeutyczne. (...)


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.