Współpraca

Twórz z nami portal Więc Jestem!

Działanie i rozwój portalu Więc Jestem!, od samego początku jest efektem pracy wielu osób, które odważnie realizują swoje pomysły i angażują się w kolejne działania. Każdy wnosi do współpracy nie tylko swoje dwie ręce, ale i swój światopogląd, swoją wiedzę i swoje wartości. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, chcące wspomóc nasze wysiłki i dodać coś od siebie do tej jakże ciekawej całości.

Portal to miejsce, w którym przede wszystkim dzielimy się wiedzą, o życiu, zdrowiu - zarówno fizycznym jak i psychicznym, relacjach, wyzwaniach i sposobach radzenia sobie z nimi.  Jest to przestrzeń, w której możemy publikować pierwsze artykuły naukowe, dzielić się wynikami swoich własnych badań, szlifować warsztat pisarski.

Portal to miejsce, w którym dzielimy się też swoją pasją, osiągnięciami, gdzie możemy pokazać innym swoją twórczość – czy to artystyczną (opowiadania, fragmenty powieści, wiersze, fotografia, tutorialne, videoklipy i muzyka), refleksyjną (felieton), czy nawet kulinarną (przepyszne przepisy).

Portal to miejsce, w którym podejmujemy wyzwania. Możesz mierzyć się z tu tłumaczeniem istniejących już artykułów, opracować warsztat czy trening a Wiec Jestem! pomoże w jego realizacji.

Portal to miejsce otwarte na Twoje propozycje. Jednak, nie powiemy Ci, co masz robić. To Ty najlepiej znasz swoje możliwości.. Jeśli szukasz inspiracji, możesz skorzystać z sugerowanych tematów, które chcielibyśmy poszerzyć na łamach portalu, znajdziesz je tutaj.

A może jednak sam/a masz pomysł - temat, który Cię interesuje? Może czytałeś ostatnio o najnowszych wynikach badań, które Cię zafascynowały i chciałbyś podzielić się z innymi krótką refleksją na ich temat? Może od dawna piszesz do szuflady i chciałbyś pokazać swoją twórczość światu?

Napisz na redakcja.wiecjestem@us.edu.pl, skonsultuj z redaktorem Portalu swój pomysł.

Zapraszamy do współpracy! 
Napisz, spróbuj, działaj :)

Kontakt:

redakcja.wiecjestem@us.edu.pl

 

Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.