• Opublikowane 21 Czerwiec, 2016
26 sierpnia 2016

Kręcisz filmy, robisz zdjęcia, chciałbyś sam tworzyć gry? Może już czas, aby zająć się tym profesjonalnie. Warszawska Szkoła Filmowa, jak co roku przyznaje stypendia naukowe zdolnym, kreatywnym i utalentowanym Twórcom.

Weź udział w konkursie i udowodnij, że myślisz niekonwencjonalnie, że dostrzegasz otaczający Cię świat, masz pasję i chcesz ją rozwijać. Liczy się kreatywność – warsztatu nauczysz się u nas!

HASŁO KONKURSU: *AWATAR*

Awatar to słowo, które najlepiej opisuje współczesną rzeczywistość.

Funkcjonujemy w wielu wymiarach, mamy różne tożsamości, inną w świecie realnym, inną w filmie, w sieci, czy w grach. A może tych rzeczywistości nie da się już rozdzielić? Pozostawiamy Was z tym pytaniem.

Prześlij dowolną formę multimedialną - film, zdjęcia, muzykę, opowiedz historię w formie, w której czujesz się najlepiej i wygraj roczne stypendium na naukę w największym kompleksie szkół filmowych w Polsce!

Stypendia zostaną przyznane na kierunku FILM I MULTIMEDIA w pięciu specjalnościach: Realizacja Obrazu Filmowego, Reżyseria, Montaż, Kreacja Dźwięku i Fotografia.

Stypendyści zostaną zwolnieni z opłacania czesnego. Swoimi umiejętnościami będą wspierać Dział Kreatywny i współtworzyć wizerunek Uczelni.

Zgłoszenia należy przesyłać (na płycie CD lub DVD) do Działu Kreatywnego Warszawskiej Szkoły Filmowej, ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa.

Na zgłoszenia czekamy do 26 sierpnia 2016 roku, wyniki konkursu 31 sierpnia.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy: http://daa.pl/ti

Szczegóły: http://daa.pl/tj


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.