• Opublikowane 15 Styczeń, 2014

Zima Studenta - wyjazdy

Imprezy, ciekawi ludzi, świetnie przygotowane stoki i super relaks. To wszystko czeka na Was podczas wyjazdów w ferie z ZimaStudenta.pl.

Podczas przerwy zimowej dopasowaliśmy wyjazdy specjalnie do studenckich potrzeb. Z nami jechać mogą zarówno początkujący narciarze/snowboardziści jak i zaawansowani adepci sportów zimowych. Dzięki zabawom i animacjom na wyjeździe integrują się z nami grupy jak i pojedyncze osoby. Wyselekcjonowaliśmy najciekawsze regiony narciarskie pod kątem warunków śnieżnych, apartamentów oraz możliwości zabaw apres-ski.

Zapraszamy Was do:

- Puy Saint Vincent – nowoczesnej bazy założonej na wysokości 1400 i 1600 m.  Świetnie przygotowane 90 km tras od 1400 do 2000 m n. p. m., warunki do dozwolonej jazdy poza trasami dla zaawansowanych, czynią tą niewielką wioskę alpejską wyjątkową dla miłośników białego szaleństwa.

-  Livigno  - chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najpopularniejszych zimowych kurortów. Swoją sławę Livigno zawdzięcza z pewnością strefie wolnocłowej oraz wspaniale przygotowanym stokom o wysokim nasłonecznieniu.

- Liptovskiego Hradoku na Słowacji, to urocze miasteczko oddalone zaledwie o kilka km od miejscowości Liptovsky Mikulasz.Znajduje się przy spływie Bele i Wahu. A jeździmy na Chopoku – najbardziej popularnej bazie w tej części Europy.

Wyjazdy z nami to wysoki standard w studenckiej cenie.

Sprawdź sam www.zimastudenta.pl


Pomoc psychologiczna

Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Śląskiego mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i poradnictwa w Centrum Obsługi Studenta.

Skontaktuj się ze specjalistami w następujących obszarach:

W celu ustalenia terminu indywidualnej konsultacji psychologicznej prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.